• 0264 871 3869 - 0532 260 8620
  • info@oznuryemek.com

Hakkımızda

Fazer

Hakkımızda

ADA ÖZNUR YEMEK SERVİCE,

200 m2 arsa üzerine kurulu 370 m2 kapalı alana sahip tesislerin de hizmet vermektedir. Gıda güvenliği göz önüne alınarak yapılmış tesiste, tüm birimler üretim proseslerine göre organize edilmiştir. Büyük fiziki yapı ve üretim kapasitesine sahip bu tesiste “butik yemek” üretimi gerçekleştirilmektedir. Yermek üretimi sırasdında kaliteyi ve Lezzeti korumak için; çorba, ana yemek, yardımcı yemek, salata ve tatlı; lezzet, gıda güvenliği ve hijyensağlamak amacıyla, tesisin özel organize edilmiş bölümlerinde, konularında uzman profesyonel tarafından hazırlanmaktadır.

Yemekler; yüksek miktarda ve çok farklı çeşitlerde üretime olanak veren büyüklükteki tesis ve altyapı sayesinde, besin değeri ve lezzet kaybına yol açabilecek uzun süreli beklemeler olmaksızın, sevkiyatın hemen öncesinde üretilmektedir. Üretimden sonra thermo boxlarla muhafaza edilip müşterilerimize sevkiyat sağlanır.

 Lezzetli yemek üretimi için en az oranda dondurulmuş malzeme kullanılmakta, sadece mevsim dışı ürünler dondurulmuş olarak tedarik edilmektedir.ADA ÖZNUR YEMEK  SERVİCE,portföyündeki ürünlerin tamamını kendi tesislerinde işlenip üretilmektedir.